
Балконний пластиковий горщик Агро 80 коричневий
- Готово до відправки
- Код: 5905197355207
328 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний балконний горщик для квітів, що є за своєю конструкцією кашпо.
Це найбільш популярний балконний квітник у своєму класі, завдяки кращому співвідношенню ціна/якість.
Балконний ящик виготовлений з дуже якісного пластику, який витримує всі несприятливі погодні дії. Термін служби не менше 10 років.
Для запобігання переливу на дно ящика необхідно насипати шар керамзиту або дренажу, товщиною 3-5 см.
Це найбільш популярний балконний квітник у своєму класі, завдяки кращому співвідношенню ціна/якість.
Балконний ящик виготовлений з дуже якісного пластику, який витримує всі несприятливі погодні дії. Термін служби не менше 10 років.
Для запобігання переливу на дно ящика необхідно насипати шар керамзиту або дренажу, товщиною 3-5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Встановлення | Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 14 мм |
| Об`єм | 14 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота (см) | 14 див. |
| обсяг л. | 14 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴



